Zodpovednosť za škodu

Detailné porovnanie ponúk všetkých slovenských poisťovní za dve minúty

Porovnať

K produktom poisťovní Ti ponúkame benefity navyše. Bezplatne.

Pri výkone povolania ľahko dôjde k neúmyselnému poškodeniu majetku zamestnávateľa či škodám v dôsledku chybne vykonanej práce. S vhodne zvoleným poistením zodpovednosti sa v takom prípade vyvaruješ veľkej finančnej straty. Vďaka nášmu online porovnaniu sa rýchlo zorientuješ vo všetkých dostupných ponukách a zmluvu môžeš následne uzavrieť len pár kliknutiami na internete či cez mobil.

Bezplatná pomoc

V prípade poistnej udalosti sa môžeš spoľahnúť na našu asistenciu pri vypĺňaní formulárov i ďalších krokoch nárokovania si poistného plnenia.

Radi poradíme aj osobne

Nevieš si s niečím rady, hľadáš niečo špeciálne? Telefonicky, cez chat a aj osobne po celom Slovensku Ti ochotne pomôžu naši skúsení experti.

Denne aktualizované ponuky

Prinášame Ti porovnanie všetkých dostupných poistných produktov s aktuálnymi poisťovacími sadzbami, nezabúdame ani na dôležité detaily poistných podmienok. S nami si teda určite vyberieš pre seba to najvýhodnejšie.

Okamžité poistenie, hocikedy

Poistenie cez internet si s nami uzavrieš kedykoľvek a platiť začne hneď.

Podľa čoho si vybrať poistenie zodpovednosti za škodu?

Formulár našej on-line kalkulačky Ti pripomenie, že do úvahy treba vziať:

Škoda na aute zamestnávateľa
Ak jazdíš na zamestnávateľovom vozidle, toto krytie je pre Teba najdôležitejšie, pretože pravdepodobnosť vzniku škody je najvyššia práve pri šoférovaní.
Pripoistenia
Krytie, ktoré je inak vylúčené, si môžeš pripoistiť. Preplatia Ti potom napríklad škody na prepravovaných veciach alebo následky chybne vykonanej práce či služby.
Územná platnosť
Treba zvážiť, kde všade môžeš zamestnávateľovi spôsobiť škodu: Na Slovensku, v Európe alebo na celom svete?
Typ pracovnej zmluvy
Poistná suma, čiže výška škody, ktorú za Teba maximálne poisťovňa uhradí, závisí aj od typu pracovného pomeru. Ak si napríklad bežným zamestnancom, zamestnávateľ má právo vymáhať od Teba náhrady škody do výšky štvornásobku hrubého mesačného príjmu.

Si pripravený vybrať si svoje poistenie zodpovednosti?

Za pár minút sa dozvieš, kde nájdeš najvýhodnejšie poistenie vhodné pre svoju pracovnú pozíciu. Stačí vyplniť náš formulár.

Kalkulačka

Potrebuješ pomôcť s výberom?

0907 159 157

Volaj kedykoľvek pondelok až piatok 08:00 – 16:00

Spolupracujeme so všetkými slovenskými poisťovňami