Poistenie podnikateľov

Detailné porovnanie ponúk všetkých slovenských poisťovní za dve minúty

Porovnať

K produktom poisťovní Ti ponúkame benefity navyše. Bezplatne.

S nami si poistenie podnikateľov ušiješ na mieru podľa svojich potrieb. Vďaka online porovnaniu sa rýchlo zorientuješ vo všetkých dostupných ponukách a zmluvu môžeš následne uzavrieť len pár kliknutiami na internete či cez mobil.

Bezplatná pomoc

V prípade poistnej udalosti sa môžeš spoľahnúť na našu asistenciu pri vypĺňaní formulárov i ďalších krokoch nárokovania si poistného plnenia.

Najvýhodnejšia poistka každý rok

Upozorníme Ťa, ak sa na trhu objaví výhodnejší poistný produkt, a uľahčíme uzavretie novej zmluvy i výpoveď pôvodného poistenia.

Radi poradíme aj osobne

Nevieš si s niečím rady, hľadáš niečo špeciálne? Telefonicky, cez chat a aj osobne po celom Slovensku Ti ochotne pomôžu naši skúsení experti.

Denne aktualizované ponuky

Prinášame Ti porovnanie všetkých dostupných poistných produktov s aktuálnymi poisťovacími sadzbami, nezabúdame ani na dôležité detaily poistných podmienok.

Okamžité poistenie, hocikedy

Poistenie cez internet si s nami uzavrieš kedykoľvek a platiť začne hneď.

Podľa čoho si vybrať poistenie podnikateľov?

Formulár našej on-line kalkulačky Ti pripomenie, že do úvahy treba vziať:

Limity plnenia
Poisťovne stanovujú maximálne percentá z hodnoty majetku, ktoré vyplatia, ak nastane určitý typ udalosti (napríklad povodeň), alebo ak je poškodená určitá vec (napríklad elektronika).
Predmet poistenia
Dobré poistenie by malo zahŕňať všetko podstatné. Ak sa napríklad chystáš poistiť dom, kryté by mali byť aj Tvoje vedľajšie stavby a oplotenie pozemku, pri byte zase pivnica a garážové státie respektíve garáž. Ak si nie si istý, či si na niečo nezabudol, neváhaj sa s nami poradiť.
Rozsah poistenia
Poistenie Ti môže kryť rôzne riziká. Základnými sú živly, voda, krádež, doplnkovo sa môžeš poistiť napríklad proti vandalizmu, zadymeniu, atmosférickým zrážkam, rozbitiu skla či zodpovednosť za škodu.
Spoluúčasť
Poisťovňa Ti v prípade poistnej udalosti vyplatí sumu, ktorá zodpovedá výške škody zníženej o spoluúčasť. Čím je vyššia, tým viac zaplatíš z vlastného, ak sa niečo stane, no tým nižšie bude Tvoje poistné. Vyššie poistné teda pre Teba naopak znamená nižšie výdavky pri poistnej udalosti.

Si pripravený vybrať si svoje poistenie podnikateľov?

Vyplň náš formulár a hneď sa dozvieš, ktoré poistenie podnikateľov pre Teba najvýhodnejšie!

Kalkulačka

Potrebuješ pomôcť s výberom?

0907 159 157

Volaj kedykoľvek pondelok až piatok 08:00 – 16:00

Spolupracujeme so všetkými slovenskými poisťovňami